Lista numirilor în funcții de conducere a unităților de învățământ din Argeș

Inspectoratul Școlar Județean Argeș a făcut publică lista numirilor în funcții de conducere la toate unitățile de învățământ din județul Argeș:

  1. Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională Piteşti Ciucă Emilia Rodica director
    2 Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă „Sfânta Filofteia” Ştefăneşti Fianu Gabriela director
    3 Centrul Şcolar de Educaţie Incluzivă „Sfântul Nicolae” Câmpulung Albuleț Claudia director
    4 Clubul Copiilor Costeşti Costeşti Vasilescu Sofia director
    5 Clubul Copiilor Mioveni Mioveni Pascu Nicolae director
    6 Clubul Copiilor Topoloveni Topoloveni Dicu Daniel director
    7 Colegiul Economic „Maria Teiuleanu” Piteşti Ghindescu Melania director
    8 Colegiul Economic „Maria Teiuleanu” Piteşti Mihăilă Filofteia director adjunct
    9 Colegiul Naţional „Alexandru Odobescu” Piteşti Bran Daniela Carmen director
    10 Colegiul Naţional „Alexandru Odobescu” Piteşti Avram Ionela Clementina director adjunct
    11 Colegiul Naţional „Dinicu Golescu” Câmpulung Dumitrașcu Octavian director
    12 Colegiul Naţional „Dinicu Golescu” Câmpulung Nicolaescu Iulian director adjunct
    13 Colegiul Naţional „Ion C. Brătianu” Piteşti Manea Alina Ramona director
    14 Colegiul Naţional „Ion C. Brătianu” Piteşti Dumitru Florica director adjunct
    15 Colegiul Naţional „Vlaicu Vodă” Curtea de Argeş Florea Ştefana director
    16 Colegiul Naţional „Vlaicu Vodă” Curtea de Argeş Iana Ilie director adjunct
    17 Colegiul Naţional „Zinca Golescu” Piteşti Marinescu I. Silvia Mirela director
    18 Colegiul Naţional „Zinca Golescu” Piteşti Luță Daniela director adjunct
    19 Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I” Câmpulung Radu I. Gheorghe director
    20 Colegiul Naţional Pedagogic „Carol I” Câmpulung Cealîcu Sebastian director adjunct
    21 Colegiul Tehnic „Armand Călinescu” Piteşti Procopiu N. Bianca Cristina director
    22 Colegiul Tehnic „Costin D. Neniţescu” Piteşti Zamfirescu Doina director
    23 Colegiul Tehnic „Costin D. Neniţescu” Piteşti Fețeanu Simona Emilia director adjunct
    24 Colegiul Tehnic Câmpulung Câmpulung Nedelcu I. Adriana director
    25 Colegiul Tehnic Câmpulung Câmpulung Suseanu Ioana Simina director adjunct
    26 Grădiniţa cu Program Normal „Florile Soarelui” Mioveni Marin Lazarov director
    27 Grădiniţa cu Program Normal „Lumea Copiilor” Topoloveni Ciucu Gabriela director
    28 Grădiniţa cu Program Prelungit „Academia Piticilor” Curtea de Argeş Visalom Donescu Manuiela director

29 Grădiniţa cu Program Prelungit „Albă ca Zăpada” Piteşti Vitan H. Marinela Petruţa director
30 Grădiniţa cu Program Prelungit „Armonia” Piteşti Nedelcu Milica director
31 Grădiniţa cu Program Prelungit „Castelul Fermecat” Piteşti Dănuţ V.Ionela-Leontina director
32 Grădiniţa cu Program Prelungit „Căsuţa Poveştilor” Piteşti Petre S. Daniela director
33 Grădiniţa cu Program Prelungit „Floare de Colţ” Piteşti Minciună Teodor Ionuț director
34 Grădiniţa cu Program Prelungit „Luminişul Pădurii” Piteşti Anghel Claudia Ionela director
35 Grădiniţa cu Program Prelungit „Micul Prinţ” Piteşti Grigore Carmen director
36 Grădiniţa cu Program Prelungit „Primii Paşi” Piteşti Stoian Lidia director
37 Grădiniţa cu Program Prelungit „Rază de Soare” Piteşti Bogdan Ștefania Mihaela director
38 Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfânta Marina” Câmpulung Constantinescu Mariana director
39 Grădiniţa cu Program Prelungit „Sfântul Nicolae” Câmpulung Odoroagă Ani Georgiana director
40 Grădiniţa Specială „Sfânta Elena” Piteşti Jinga Roxana Magdalena director
41 Liceul cu Program Sportiv Câmpulung Păcioianu I. Daniela Florina director
42 Liceul cu Program Sportiv „Viitorul” Piteşti Cârstea Mihai Eugen director
43 Liceul cu Program Sportiv „Viitorul” Piteşti Mihai Daniela director adjunct
44 Liceul de Arte „Dinu Lipatti” Piteşti Vlădău Romeo director
45 Liceul Tehnologic „Astra” Piteşti Ionica C. Maria director
46 Liceul Tehnologic „Astra” Piteşti Ciobanu Elena director adjunct
47 Liceul Tehnologic „Constantin Brâncuşi” Piteşti Moraru Gh. Carmen Adriana director
48 Liceul Tehnologic „Constantin Dobrescu” Curtea de Argeş Erfulescu Dana Mioara director adjunct
49 Liceul Tehnologic „Dacia” Piteşti Mihai Cristina Elena director
50 Liceul Tehnologic „Dacia” Piteşti Tănase Daniela director adjunct
51 Liceul Tehnologic „I.C. Petrescu” Stâlpeni Postelnicu Elena director
52 Liceul Tehnologic „Petre Ionescu Muscel” Domneşti Tecău I. Mariana director
53 Liceul Tehnologic „Petre Ionescu Muscel” Domneşti Smădu M. Georgeta Daniela director adjunct
54 Liceul Tehnologic Auto Curtea de Argeş Călinescu T. Ioan director
55 Liceul Tehnologic Auto Câmpulung Anastasie O. Stelian director
56 Liceul Tehnologic Construcţii de Maşini Mioveni Mioveni Tudor Zorina director
57 Liceul Tehnologic Construcţii de Maşini Mioveni Mioveni Mărgărit Ileana director adjunct
58 Liceul Tehnologic Costeşti Costeşti Nicolae Gherghina director
59 Liceul Tehnologic Nr. 1 Mărăcineni Mărăcineni Deonise Corina director

60 Liceul Tehnologic Topoloveni Topoloveni Mărășoiu Silvia Ioana director adjunct
61 Liceul Tehnologic Vedea Vedea Androne A. Mircea director
62 Liceul Teoretic „Ion Barbu” Piteşti Ionescu C. Alexandru director
63 Liceul Teoretic „Ion Barbu” Piteşti Mustocea Carmen Simona director adjunct
64 Liceul Teoretic „Iulia Zamfirescu” Mioveni Voiculescu Dumitru Ion director
65 Liceul Teoretic „Iulia Zamfirescu” Mioveni Hăbuc Ștefăniță director adjunct
66 Liceul Teoretic Costeşti Costeşti Barbu Florica director
67 Liceul Teoretic Ion Cantacuzino Piteşti Oproiu Adriana-Bianca director adjunct
68 Palatul Copiilor Piteşti Piteşti Linte N. M. Ramona director
69 Şcoala de Muzică Câmpulung Păun N. Crina director
70 Școala Gimnazială ”Regina Maria” Curtea de Argeş Popescu Carmen Delia
71 Şcoala Gimnazială „Adrian Păunescu” Piteşti Gobej D. Elena director
72 Şcoala Gimnazială „Adrian Păunescu” Piteşti Stoica Ramona director adjunct
73 Şcoala Gimnazială „Alexandru Davila” Piteşti Vochin Veronica director
74 Şcoala Gimnazială „Alexandru Davila” Piteşti Stancu G. Floarea director adjunct
75 Şcoala Gimnazială „Basarab I” Curtea de Argeş Ciublea Gabriela director
76 Şcoala Gimnazială „Carol I” Curtea de Argeş Ştirboiu Gh Sorina Luminiţa director
77 Şcoala Gimnazială „D. Rădulescu” Oarja Popescu D. Madalina Ionelia director
78 Şcoala Gimnazială „George Ştephănescu” Arefu Panait V. Elena director
79 Şcoala Gimnazială „George Topîrceanu” Mioveni Cochinescu Mihaela director
80 Şcoala Gimnazială „George Topîrceanu” Mioveni Gherghe Vasilica director adjunct
81 Şcoala Gimnazială „I. L. Caragiale” Piteşti Pandrea I. Mirela Emilia director
82 Şcoala Gimnazială „I.C. Lăzărescu” Ţiţeşti Ilinca Iulia Anca director
83 Şcoala Gimnazială „Ilie Stănculescu” Râca Dinu F. Rodica director
84 Şcoala Gimnazială „Ion Iorgulescu” Mihăeşti Popa G. Adina Florina director
85 Şcoala Gimnazială „Ion Minulescu” Piteşti Stemate Daniel director adjunct
86 Şcoala Gimnazială „Ion Pillat” Piteşti Ghițulescu Ruxandra Daniela director
87 Şcoala Gimnazială „Iordache Păcescu” Coşeşti Dumitrăchescu Mihai director
88 Şcoala Gimnazială „Iosif Catrinescu” Dragoslavele Cotolan Bălănescu Cătălin director
89 Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Mioveni Bădica Maria director
90 Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Mioveni Sora Valentina director adjunct

91 Şcoala Gimnazială „Marin Branişte” Suseni Olteanu Georgeta Cristina director
92 Şcoala Gimnazială „Matei Basarab” Piteşti Odă M. Elena director
93 Şcoala Gimnazială „Matei Basarab” Piteşti Burcea Mădălina director adjunct
94 Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Piteşti Haiducu N. Marian director
95 Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Piteşti Tănăsescu Marilena Iris director adjunct
96 Şcoala Gimnazială „Mircea cel Bătrân” Piteşti Dinculescu M. Dragoș director
97 Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade” Piteşti Iancu I. Mihai director
98 Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade” Piteşti Dumitraşcu Irina Marinela director adjunct
99 Şcoala Gimnazială „Mircea Ghiţulescu” Cuca Oțelea Emilia director
100 Şcoala Gimnazială „Nanu Muscel” Câmpulung Avram Alina Ileana director
101 Şcoala Gimnazială „Naum Râmniceanu” Corbi Tițescu Elena director
102 Şcoala Gimnazială „Negru Vodă” Piteşti Costache Aurelian director
103 Şcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” Piteşti Niculae Constantin Adrian director
104 Şcoala Gimnazială „Nicolae Creţulescu” Leordeni Chiriac Marian director
105 Şcoala Gimnazială „Nicolae Iorga” Piteşti Bratu I. Luminița Georgeta director
106 Şcoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung Oprei Veronica director
107 Şcoala Gimnazială „Petre Ţuţea” Boteni Cîrstina N. Mirela Mihaela director
108 Şcoala Gimnazială „Radu cel Mare” Bogaţi Ungureanu Maria Liliana director
109 Şcoala Gimnazială „Radu Şerban” Sălătrucu Tache I. Ion Cristian director
110 Şcoala Gimnazială „Theodor Aman” Câmpulung Costescu Marilena Fiflofteia director
111 Şcoala Gimnazială „Toma Arnăuţoiu” Nucşoara Berevoianu Constantin director
112 Şcoala Gimnazială „Tudor Cornel” Ungheni Franțescu Valentin Ionuț director
113 Şcoala Gimnazială „Virgil Calotescu” Bascov Ion Valeria director
114 Şcoala Gimnazială „Virgil Calotescu” Bascov Tudor Maria Cristela director adjunct
115 Şcoala Gimnazială Albeştii de Argeş Albeştii de Argeş Lifoe Claudia Mariana director
116 Şcoala Gimnazială Băbana Băbana Truica A. Rodica director
117 Şcoala Gimnazială Băiculeşti Băiculeşti Bodescu Ileana Eugenia director
118 Şcoala Gimnazială Bălileşti Bălileşti Bădoiu Georgian director
119 Şcoala Gimnazială Beleţi Negreşti Beleţi Negreşti Badea N. Maria Camelia director
120 Şcoala Gimnazială Broşteni Aninoasa Aninoasa Șimon Gheorghe director
121 Şcoala Gimnazială Căteasca Căteasca Firică Elena Adriana director

122 Şcoala Gimnazială Cicăneşti Cicăneşti Chițu E. Vasilica director
123 Şcoala Gimnazială Coteşti Godeni Godeni Dogaru Emanuel director
124 Şcoala Gimnazială Cotmeana Cotmeana Bădicioiu Marius Dan director
125 Şcoala Gimnazială Davideşti Davideşti Sandu I. Elena Monica director
126 Şcoala Gimnazială Dîrmăneşti Dîrmăneşti Ducan Elena -Liliana director
127 Şcoala Gimnazială Gheorghe Mocanu Rociu Rociu Preda N. Ionica director
128 Şcoala Gimnazială Hârseşti Hârseşti Prioteasa I. Mariana director
129 Şcoala Gimnazială Muşăteşti Muşăteşti Catană Ion Florin director
130 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Albeştii de Muscel Albeştii de Muscel Bizon I. Marcelică director
131 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Bughea de Jos Bughea de Jos Toader A. Maria director
132 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Ciofrângeni Ciofrângeni Bălașa N. Victor director
133 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Corbeni Corbeni Vișoiu Elena Luminița director
134 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Costeşti Costeşti Irimia Daniela Elisabeta director
135 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Costeşti Costeşti Chiriță Daniela director adjunct
136 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Hârtieşti Hârtieşti Ștefan Gh. Luminița Georgeta director
137 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Lereşti Lereşti Maria I. Robert Mihail director
138 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Miceşti Miceşti Voicu I. Pelaghia Mihaela director
139 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Mioveni Mioveni Dumitru Nelu director
140 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Poienarii de Muscel Poienarii de Muscel Burhan Ionuț Cristian director
141 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Uda Uda Duminică D. Dumitru director
142 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Vlădeşti Vlădeşti Ivan Mihaela director
143 Școala Gimnazială Podu Dâmboviței Dâmbovicioara Olteanu Nicoleta Mădălina director
144 Şcoala Gimnazială Vrăneşti Călineşti Călineşti Nistor Carmen Monica director adjunct
145 Şcoala Gimnazială Vulpeşti Buzoeşti Buican Marius director

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*